Diskuse » Archiv 2020 » Automobily, lodě a letadla » Mopedy předcházející | další

Mopedy

dolů
   autor příspěvek
Pavel 1122
Úterý, 17. března 2020 - 12:35:57  
Neregistrovaný host
Ve staré knížce jsem našel návod na závodní směs paliva. Z finančních důvodů jsem moped prodal, tak nemám na čem vyzkoušet. Prosím toho, kdo to zkusí, ať sem napíše, jak to jede a jest-li je potřeba měnit nastavení předstihu. Nepíše se tady, jest-li je to pro 4t nebo 2t. Přidal bych tedy olej M2T (pokud se v této směsi bude rozpouštět) nebo více ricinového oleje. Takto je poměr 1:100 10ml na litr směsi. Do Stadiona jsem dával 1:25 40ml na litr benzínu, což jsou 4% oleje.
návod:
methanol(metanol/..50% (prodává například Verkon.cz)
toluen ............30%
aceton..............8%
benzín vysokooktan.10% (Benzina, OMV)
destilovaná voda....1%
ricinový olej.......1%
Pavel 1122
Úterý, 17. března 2020 - 12:38:53  
Neregistrovaný host
Ve staré knížce jsem našel návod na závodní směs paliva. Z finančních důvodů jsem moped prodal, tak nemám na čem vyzkoušet. Prosím toho, kdo to zkusí, ať sem napíše, jak to jede a jest-li je potřeba měnit nastavení předstihu. Nepíše se tady, jest-li je to pro 4t nebo 2t. Přidal bych tedy olej M2T (pokud se v této směsi bude rozpouštět) nebo více ricinového oleje. Takto je poměr 1:100 10ml na litr směsi. Do Stadiona jsem dával 1:25 40ml na litr benzínu, což jsou 4% oleje.
návod:
methanol(metanol/..50% (prodává například Verkon.cz)
toluen ............30%
aceton..............8%
benzín vysokooktan.10% (Benzina, OMV)
destilovaná voda....1%
ricinový olej.......1%